Nádherné exotické prostředí Mauricia je ideální nejen pro relaxaci na pohádkových plážích, ale přitahuje také náročné golfisty, kterým nabízí špičkové golfové resorty s neopakovatelnou atmosférou. Na ostrově Mauricius si můžete užít hru hned v sedmi úžasných golfových resortech s neopakovatelnou přírodní scenerií zeleného vnitrozemí a Indického oceánu nabízející snad všechny odstíny modré barvy.

mauricius-golf

The Anahita Golf Course

Úžasné golfové 18-ti jamkové hřiště The Anahita Golf Course, které je součástí komplexu Anahita nedaleko Trou d´Eau Douce, má délku 6.741 m a projektoval ho Ernie Els. Golfové hřiště odpovídá všem standardům US PGA a leží v nádherném exotickém prostředí. Náročnost hřiště uspokojí jak profesionální, tak rekreační golfisty. Podle své úrovně si na každé jamce si můžete vybrat z pěti různých odpališť. Poslední tři jamky vám nabídnou výhled na oceán.

Tel.: +230 402 2200
E-mail: info@anahita.mu
Web: www.anahita.mu

Le Touessrok

18-ti jamkové golfové hřiště Le Touessrok se rozprostírá na idylickém místě, ostrově Ile aux Cerfs připomínajícím ráj Robinsona Crusoea. Ostrov je vzdálený pouze 1 km od Trou d’Eau Douce a dostanete se na něj vodním taxi přibližně za osm minut.

Nádherné přírodní prostředí ostrova s bílými plážemi a korálovými lagunami oživuje devět jezer, kdy tři jamky se neobejdou bez drivu přes vodu. Hřiště patří svou polohou k nejzajímavějším a zároveň prvotřídním světovým golfovým lokalitám.

Tel.: +230 402 7720
E-mail: info@letouessrokgolf.mu
Web: www.letouessrokresort.com/golf/

The Legend & The Links Golf

Na východním pobřeží můžete vyzkoušet dvě profesionální hřiště, které jsou součástí exkluzivního hotelu Belle Mare Plage v Le Saint Géran, letovisku s typickou ukázkou mauricijského luxusu. Podél jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově byl postaven golfový resort The Legend s osmnácti jamkami, kdy každá z nich má rozdílnou charakteristiku.

Hřiště bylo postaveno s ohledem na zachování přirozeného prostředí, splňuje všechny specifikace US PGA a hrají se na něm mezinárodní turnaje PGA South Africa. Po úspěchu první osmnáctky, bylo v roce 2002 otevřeno ve stejném resortu druhé 18-ti jamkové hřiště The Links Golf. Linksové hřiště má délku 5.942 metrů. Obě golfová hřiště vám nabídnou dokonale upravené fairwaye a nezapomenutelnou atmosféru.

Tel.: +230 402 2600
E-mail: info@bellemareplagehotel.com
Web: www.bellemareplagehotel.com

Tamarina Golf Estate

Na západním pobřeží se nabízí 18-ti jamkové hřiště Tamarina Golf Estate, navržené Rodneym Wrightem. Hřiště se rozprostírá na ploše 43 ha starého loveckého revíru původní savany, kterou protéká řeka Rempart. Hřiště patří k náročnějším díky vysokým stromům, které lemují fairwaye. Všechny jamky jsou navrženy tak, aby hráčům umožnily výhledy na okolní divokou přírodu s impozantním pohořím Mount Rempart a zátokou Tamarin.

Tel.: +230 727 6493, Mobil: +230 401 3006
E-mail: proshop@tamarinagolf.mu
Web: www.tamarina.mu

Heritage Golf Club

Nádherné 18-ti jamkové hřiště Heritage Golf Club se rozkládá uprostřed exotické přírody, a nabídne vám široké a mírně zvlněné faiwaye na převážně rovinaté ploše mezi horami. Neopakovatelnou atmosféru při hře dokresluje vulkanické pohoří a výhledy na běloskvoucí pláže s kontrastním tyrkysovým oceánem.

Hráči s nízkým handicapem ocení důmyslně umístěné překážky a technickou náročnost hřiště. Pět různých odpališť uvítají i rekreační golfisté, pro které je hřiště také dobře hratelné. Hru zpestřují dvě řeky, které procházejí fairwayemi.

Tel.: +230 623 5600
E-mail: golf@domainebelombre.mu
Web: www.domainedebelombre.mu/en/dbo_golf_du_chateau.htm

Le Paradis at le Morne

Mezi pohořím Le Morne a jednou z nejhezčích lagun na ostrově leží nádherné 18-ti jamkové hřiště Le Paradis at le Morne. Hřiště má délku 5.899 m a je zasazeno do zeleného ráje. K dispozici je vám zdejší golfová akademie, která za pomoci nejmodernější techniky provede analýzu vašeho švihu a doporučí jeho vylepšení. Rozmanité a originální hřiště v unikátní krajině zpestřuje vodní kanál. Nezapomenutelné golfové zážitky tady zažijí hráči všech úrovní.

Tel.: +230 401 5050
E-mail: paradis@bchot.com