Oblíbenou prázdninovou destinací je letovisko L’Hermitage les Bains, v západní části ostrova Réunion. Najdete tady největší množství resortů, pestrý výběr restaurací a zábavních možností. Oblíbenou pláží s bezpečným koupáním je Plage de L’Hermitage, která nabízí i skvělé podmínky pro šnorchlování. Hned u pláže si můžete vychutnat skvělé pokrmy z ryb a mořských plodů ve francouzské restauraci La Bobine.

reunion-beach-hermitage

Letovisko L’Hermitage les Bains je centrem klubové scény s množstvím barů, diskoték a podniků s živou hudbou. Ta pravá zábava startuje až kolem půlnoci a taneční parkety pod rytmem tropické a elektronické taneční hudby praskají ve švech. K vyhlášeným nočním podnikům patří La Villa Club, Le Klub s množstvím stroboskopického a ultrafialového osvětlení, Le Loft, nebo Moulin du Tango s tematicky laděnými večery.

reunion-clubbing

V letovisku L’Hermitage les Bains můžete navštívit zahrady Le Jardin d’Eden, které vás seznámí s tropickou faunou. Zahrada je členěna do jednotlivých částí věnovaných rostlinám léčivým, posvátným, tropickým a afrodiziakálním.